NÖROLOJİK TEDAVİLER

RANDEVU TALEP FORMU

  Isıtma ve İyi Hissetme Programı

  Bu program; kasların gevşemesi için gerekli olan ısınmayı sağlamaktadır. Ağır bir aktivite öncesinde yapılması durumunda krampların oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

  Derin Kasların Andulasyonu ve Zindelik

  Bu program; kas gerginliklerini dindirir. Zindelik verir, metabolizmayı uyarır, fiziksel olarak kendinizi iyi hissetmenizi sağlar ve vücudunuza enerji verir.

  Lenf Sisteminin Uyarılması

  Lenf akışının uyarılması vücutta önemli olumlu değişikliklere yol açar. Böylece metabolik atıklar ortamdan uzaklaşır, detoks işlemleri aktive olur, asidik olan ortam nötr konuma dönüşür, venöz geri akış desteklenmiş olur ve selülit oluşması engellenebilir.

  Impuls Andulasyon

  Bu program sayesinde kan dolaşımının uyarılması sağlanır. Sertleşmiş adalelerin gevşetilmesine olanak sağlayabilir.

  Relaksasyon

  Bu programın seçilmesiyle vücutta derin gevşeme sağlanmaktadır. Böylece birikmiş stresimiz kolayca atılabilir, vücudun kendini onarma işlevini yerine getirebilmesi için enerji kazanılabilir. Bunun sonucu uyku bozukluklarında önemli düzelmeler ortaya çıkabilir.

  Ayakta Refleksolojik Uyarılar

  Bacak ve ayaklardaki kan dolaşım bozukluklarını düzeltilmesine ve bu bölgede ortaya çıkan ağrıların azalmasına destek olur. Kan ve lenf dolaşımının hızlanmasını ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesini destekler.

  Derin Kısa Uyku

  Tükenmişlik sendromu riskini ve mevcut stres durumunu dengeleyerek hızla rahatlama sağlayarak ortadan kaldırmaya destek olur.

  Metabolizmanın Aktivasyonu

  Vücut sıvılarını aktive eder. Metabolizmanın aktive olması ile vücutta önemli pozitif değişimler olur. Bacaklardaki ödem azalır, sindirim sorunları ortadan kalkar ve kilo verilmesine destek olur.

  Karın Bölgesi ve Bölgesel İncelme İçin

  Uygun frekanslar seçildiği takdirde, sindirim zorluğu çekenlerde barsak aktivitesini arttırır. İç organlarda azalmış olan kan dolaşımı azalır ve mide kasları uyarılır. Böylece iç organların etrafında bulunan yağların azalmasına yol açacak enflamasyon (dokusal yangı) sorununun kontrol altına alınmasına destek olur.

  Güzellik Programı

  Kolajen üretiminin azlığından kaynaklı eksikliklerin giderilmesine yardımcı olur Kolajenlere etki ederek dolaşımı aktive eder. Cildin güzelleşmesine ve gerilmesine destek olur. Anti-Aging özelliği sağlanmasına destek olur.